KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102135

nr 1710 2135

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Oljemålning, Signerad, ”Spader Diva”. Proveniens: Casino Cosmopol. Olja på duk, 100x160 cm, yttermått inklusive ram: 118x178

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

18.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:50:13

12/6 20:17:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik